01.03.2012 22:33   |   Наука
Автор: Ярослав Остафійчук

У атеїстів менше болять суглоби - вчені

У атеїстів менше болять суглоби - вчені

КИЇВ. 1 березня. АМН. Американські вчені стверджують, що атеїсти рідше хворіють на захворювання суглобів, ніж віруючі люди. Про це повідомляють західні ЗМІ.

Вчені з Луїзіани протягом 8 років досліджували стан здоров'я 4 тис. прихожан та стількох же людей, що називали себе атеїстами. В результаті дослідження виявилося, що серед атеїстів артрози трапляються на 34% рідше. Також серед атеїстів на 13% менше трапляються остеопорози. Поки що вчені не знають чим це пояснити і не зробили кінцевих висновків.

Як повідомляв АМН, британські вчені стверджують, що часте використання комп’ютерної мишки збільшує ризик виникнення артриту.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100