02.03.2012 05:37   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Шотландські вчені лікуватимуть інсульт холодом

Шотландські вчені лікуватимуть інсульт холодомКИЇВ. 2 березня. АМН. Згідно з результатами дослідження, проведеного вченими з Единбурзького університету, охолодження головного мозку і введення його в "штучну сплячку" може допомогти при лікуванні інсультів, повідомляють місцеві ЗМІ.

За словами авторів дослідження, гіпотермія може сприяти швидкому відновленню функцій мозку.

Для охолодження використовуються спеціальні аплікатори та введення розчинів, що знижують температуру тіла до 34,4 С. Період "сплячки" дасть лікарям можливість привести в порядок судини, пошкоджені інсультом. На думку керівника дослідження, доктора Малькольма МакЛеода, новий метод лікування може врятувати життя і здоров'я більше 40 тис. людей на рік, що постраждали від інсульту на рік.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100