02.03.2012 04:12   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Тамбовські студенти відмовляться від девайсів заради експерименту

Тамбовські студенти відмовляться від девайсів заради експерименту

КИЇВ. 2 березня. АМН. Група студентів Тамбовського державного університету імені Державіна тимчасово відмовиться від використання сучасних гаджетів - комп'ютерів, мобільних телефонів, планшетів - заради  експерименту. Про це повідомляє РИА Новости.

Єдиним засобом зв'язку для учасників залишиться домашній телефон, мобільним зв'язком їм буде дозволено користуватися лише  в екстрених ситуаціях. Кожен учасник буде вести щоденник, куди повинен записувати свої відчуття мінімум двічі на день.

Організатори експерименту планують таким чином "застосувати профілактичні заходи, щоб зрозуміти, наскільки сильно інтернет і мобільний зв'язок впливають на менталітет та емоційний стан" і "наскільки небезпечно "жити в мережі'". "При цьому ми розуміємо, що кожна доросла людина має самостійно вирішувати, чи включати сьогодні комп'ютер, і заборони тут неефективні", - зазначив ректор ТГУ Владислав Юр'єв.

В університеті зазначили, що кількість охочих взяти участь в експерименті вже втричі перевищило заплановану кількість учасників при тому, що ніяких послаблень під час навчання і подальшої літньої сесії обрані для експерименту студенти не отримають.

Експеримент в ТГУ триватиме з 10 по 31 травня. У ньому візьмуть участь 25 добровольців. За підсумками експерименту планується розробити науково-методичний посібник, "що дозволяє уникнути випадків інтернет-залежності".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100