02.03.2012 08:50   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

На пам'ять негативно впливає проходження через двері

На пам'ять негативно впливає проходження через двері

КИЇВ. 2 березня. АМН. Багато людей стикалися з ситуацією, коли, змінивши приміщення, забуваєш те, навіщо туди зайшов. На думку французьких психологів, причиною раптового провалу в пам'яті є безпосередньо проходження через двері, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, в якому взяла  участь група студентів. Піддослідним потрібно було виконати завдання на запам'ятовування, проходячи крізь двері, або ж вони робили необхідні дії в межах однієї кімнати. Виявилося, що ті, хто проходив крізь двері, частіше забували про те, що їм необхідно зробити, ніж ті, хто проходив ту ж відстань, не виходячи з кімнати.

Фахівці вважають, що це проходження через двері сприймається мозком, як "закінчення подій", які відбувалися до цього, в результаті чого попередня інформація відправляється в "банк пам'яті". Таким чином, згадати про те, що було по той бік дверей, стає складніше.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100