02.03.2012 19:41   |   Наука
Автор: Ольга Завгородня

Розсіяний склероз лікують хробаками

Розсіяний склероз лікують хробаками

КИЇВ. 2 березня. АМН. Черви-паразити Necator americanus містять в собі ключ до лікування розсіяного склерозу, проти якого на даний момент немає ліків, передає The Daily Mail.

Щоб перевірити потенціал незвичайної терапії, вчені збирають групу добровольців з 70 чоловік і хочуть заразити кожного 25 паразитами. Вважається, присутність хробаків не дасть імунній системі надмірно активно діяти, провокуючи поразки, властиві розсіяного склерозу. В результаті симптоми повинні відступити, вважають лікарі.

За їхніми словами, паразитів використовують, створивши добре контрольоване середовище, що дозволить уникнути побічних ефектів і побороти склероз. Ці висновки надзвичайно важливі, адже багато пацієнтів з цією недугою не реагують на стандартне лікування, покликане позбавити від симптомів.

Паразити, яких впровадять, володіють незвичайною особливістю. Вони впливають на імунітет, знижуючи його активність, що дозволяє їм жити в організмі господаря роками. Розміром вони досягають сантиметра, харчуючись кров'ю людини. Паразити не збільшують свою кількість, але самовідтворюються. Остаточні висновки будуть зроблені найближчим часом.

Нагадаємо, у черв'яків виявили ген безсмертя.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100