03.03.2012 03:32   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Створено дезинфікуючу дверну ручку

Створено дезинфікуючу  дверну ручку

КИЇВ. 3 березня. АМН. Дуже часто розповсюджувачем небезпечних інфекцій є дверні ручки, оскыльки до них доторкається безліч людей, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Британський винахідник зміг перетворити дверні ручки в дезінфікуючий  пристрій. Найбільш небезпечними є ручки в медичних установах, де проходять великі потоки людей з різними  захворюваннями.

Винахід Метта Робертса вже випробували у  двох клініках Великобританії і, ймовірно, буде рекомендований для інших подібних закладів. Суть роботи даної ручки полягає в тому, що при торканні  до  ручки відбувається виприскування дезинфікуючого гелю з 23 отворів. Потім необхідно потерти одну долоню об іншу.

Результати випробувань показали, що одноразове відкривання дверей з такою ручкою знижує кількість бактерій на руках в 7 разів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100