03.03.2012 04:16   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Створено інсулін в пігулках

Створено інсулін в пігулках

КИЇВ. 3 березня. АМН. Учені з Австралії змогли знайти заміну ін'єкцій інсуліну, створивши його в таблетках, повідомляє Reuters.

Дослідники повідомили, що робота над створенням препарату тривала понад 10 років. У результаті  фахівцям вдалося знайти речовину, яка імітує молекулярну карту інсуліну. Препарат перебуває на стадії готовності до реалізації фармацевтичними компаніями.

Експерти повідомили, що мільйони людей в усьому світі, які страждають на діабет, змушені приймати інсулін у вигляді уколів. Нове відкриття полегшить їх лікування - препарат потрібно буде випити, як звичайну таблетку.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100