04.03.2012 15:13   |   Наука
Автор: Дарія Шамаєва

Целюліт виявився корисним

Целюліт виявився корисним

КИЇВ. 4 березня. АМН. Целюліт, на боротьбу з яким мільйони жінок по всьому світу витрачають так багато сил і коштів має достоїнство. Про це пишуть західні ЗМІ.

Дослідники з Оксфордського центру діабету, ендокринології та метаболізму довели, що «апельсинова кірка» захищає жінок від діабету і серцевих захворювань.

Саме жировий прошарок на стегнах, який багато жінок прагнуть будь-що-будь винищити в масажних і косметичних кабінетах, має властивість поглинати жирні кислоти, небезпечні для організму, і містить в собі протизапальну речовину адипонектин, яка попереджає закупорювання артерій. Крім цього, в ній утворюються естрогени - найголовніші жіночі статеві гормони, які відповідають за правильне функціонування репродуктивної системи.


Нагадаємо, естрогени роблять жінок сексуально активними, а також зміцнюють судини і продовжують життя серцево-судинної системи в жіночому організмі. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100