04.03.2012 15:44   |   Наука
Автор: Наталя Казакова

Запах скошеної трави знімає стрес – вчені

Запах скошеної трави знімає стрес –  вчені

КИЇВ. 4 березня. АМН. Австралійські вчені з'ясували, що запах скошеної трави заспокоює людину і знімає стрес, повідомляють західні ЗМІ.

В ході дослідження вдалося визначити, що такий аромат дарує відчуття щастя людині. Це досягається завдяки особливій речовині, яка міститься в скошеній траві. На жаль, його назва поки невідома, але достовірно з'ясовано, як вона діє, стверджують вчені.

Цей компонент впливає безпосередньо на ділянки головного мозку людини, які відповідають за контроль емоцій і пам'ять. Також ці зони відповідають за вироблення гормонів напруги і стресу.

Також ця речовина може протистояти зниженню інтелектуальної діяльності.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100