04.03.2012 23:15   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Вчені будуть діагностувати рак печінки за аналізом крові

Вчені будуть діагностувати рак печінки за аналізом крові

КИЇВ. 4 березня. АМН. Китайські вчені розробили новий метод діагностики раку печінки по аналізу крові, повідомляє Reuters.

Під час дослідження вчені  виявили взаємозв'язок між кількістю молекул РНК в крові та хворобами печінки. Фахівці розробили аналіз крові, який дозволяє визначати з точністю до 90% рак на ранній стадії, зокрема, якщо діаметр пухлини не перевищує 2 см.

Експерти повідомили, що досягнення сучасної медицини дозволили перевести рак до розряду виліковних  хвороб, проте деякі види раку дуже складно своєчасно діагностувати, тому шанси на лікування швидко скорочуються. Новий аналіз дозволить виявляти рак на ранніх стадіях і рятувати життя пацієнтам, підкреслили дослідники.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100