05.03.2012 03:37   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Штучно вирощені очі скоро стануть реальністю

Штучно вирощені очі скоро стануть реальністю

КИЇВ. 5 березня. АМН. Найближчим часом біологи планують отримати можливість вирощування очних яблук в пробірці, повідомляє ВВС.

Британські вчені проводять низку експериментів, під час яких експериментують зі стовбуровими клітинами тварин. Фахівці хочуть створити здорове очне яблуко, для чого їм необхідно визначити всі гени, які задіяні у формуванні очей, і способи їх активації.

Експерти повідомили, що планується найближчим часом створити частину ока з генетичного матеріалу для використання в мікрохірургії. Штучно вирощені райдужна оболонка, кришталик і сітківка стають реальністю, стверджують вчені.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100