05.03.2012 09:03   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Групу крові можна буде поміняти

Групу крові можна буде поміняти

КИЇВ. 5 березня. АМН. Незабаром можна буде будь-яку групу крові змінити на універсальну, яку можна переливати будь-якому пацієнтові, стверджують європейські дослідники, сооющают зарубіжні ЗМІ.

Медики повідомили, що дане відкриття допоможе вирішити проблему дефіциту донорської крові. Дуже важливо, щоб пацієнт мав можливість отримати вчасно кров своєї групи.

Експерти пояснили, що у власників групи крові В і А крові містяться антигени, що провокують реакцію імунної системи, якщо таку кров перелити людині з іншою групою крові. У крові групи 0 такі "антигени" відсутні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100