09.03.2012 17:28   |   Наука
Автор: Ярослав Остафійчук

Спаржа допомагає при похміллі – вчені

Спаржа допомагає при похміллі – вчені

КИЇВ. 9 березня. АМН.  Корейські вчені виявили, що спаржа здатна суттєво знижувати прояви похмілля. Про це повідомляють західні ЗМІ.

Науковці проаналізували вплив молодих пагонів і листя спаржі на клітини печінки. Вони виміряли рівень активних форм кисню до і після застосування екстракту спаржі і помітили його зниження на 70%. Також в клітинах печінки значно знизилася кількість токсинів. Водночас, помітно активізувалася діяльність двох ключових ферментів, які допомагають розщеплюванню спиртних напоїв та продуктів їх розпаду.

"Рівень токсинів в клітинах був значно знижений завдяки використанню вичавки з листя і пагонів спаржі. Ці результати свідчать про те, що біологічні властивості спаржі можуть допомогти при похміллі і захистити клітини печінки", - стверджує автор дослідження доктор Юн Кім.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100