05.03.2012 23:52   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

М'язову атрофію лікуватимуть яблуками

М'язову атрофію лікуватимуть яблуками

КИЇВ. 5 березня. АМН. Дослідники, які вивчають вікові захворювання, дійшли  висновку, що найкращий засіб від м'язової атрофії - це природні речовини, що містяться в звичайних яблуках, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Тести поки проводилися лише на гризунах, проте показали, що саме яблука сприяють зміцненню м'язів, збереженню їхньої маси та щільності, а також блокують процеси атрофії та вікового зниження м'язової маси.

Лабораторні дослідження показали, що для вирішення такого роду проблем може використовуватися  урсолова кислота, що міститься у шкірці яблук.  Крім перешкоди зниження обсягу м'язової маси в організмі, вона навіть стимулює її ріст, причому  це відбувається на генетичному рівні.

За допомогою урсолової кислоти, як показали експерименти, у більш молодих особин гризунів не лише запобігала  атрофії м'язів, але кількість м'язової тканини навіть зростала - до 15%. При цьому також відзначається зниження кількості жирової тканини в організмі майже на 50%.

На думку генетиків, яблука, а точніше,  урсоловая кислота, сприяє перепрограмуванню генів, що відповідають за  розвиток тих чи інших видів тканин. На місце жирової тканини приходить тканина м'язова. Найближчим часом планується провести також низку  експериментів на людях. Якщо ефективність усрсолової кислоти буде доведена експериментально, почнуться розробки препаратів на її основі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100