23.08.2012 01:19   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Срібло позбавить від страху висоти

Срібло позбавить від  страху висоти

Кількість страхів в житті сучасної людини чимало. І розвиток інформаційних технологій лише збільшує рівень стресу, що стимулює фобії. Однак медики, проаналізувавши хімічну сторону наших страхів, дійшли  висновку, що більшість з них є наслідком дефіциту певних речовин в організмі, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Наші предки вважали, що для того, щоб вбити перевертня, необхідні срібні кулі. Медицина XXI століття підтверджує - сучасні страхи теж можна "вбити" за допомогою срібла, а точніше - нітрату срібла.

Річ у тім, що цей елемент є стимулюючим для мозку, надає людині впевненості в собі за рахунок вироблення особливих гормонів. Медики зазначають, що нітрат срібла, в терапевтичних дозах, здатний позбавити людину від нападів страху висоти, а також деяких інших фобій.

У свою чергу, страх темряви можна вилікувати, приймаючи комплексні препарати з вмістом фосфору. А панічний страх смерті -  за допомогою такої речовини, як аконіт.

Зрозуміло, дозування цих речовин повинен визначити саме лікар і тільки в тих випадках, коли мова йде не про підвищеної тривожності, а саме в ситуаціях фобій - тобто, нав'язливих форм страху, які викликають неконтрольовані фізіологічні реакції - тремтіння, "холодні руки", " холод в животі ", підвищене потовиділення,  паніку.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100