22.08.2012 22:46   |   Наука
Автор: Анна Бельдій

У діабетиків існує ризик інсульту

У діабетиків існує ризик інсульту

 Американські вчені пов'язали ризик інсульту у діабетиків з тривалістю перебігу цього хронічного захворювання, пишуть зарубіжні ЗМІ.

Група вчених обстежила 3,3 тисячі літніх американців, середній вік яких склав 69 років. В середньому вчені спостерігали за кожним з добровольців протягом дев'яти років. Близько 22% учасників вже страждали на цукровий діабет, ще у 10% це захворювання розвинулося під час дослідження.

За час спостереження дослідникам вдалося зафіксувати 244 ішемічних інсульту. При цьому між наявністю діабету і ризиком інсульту була виявлена ​​чітка залежність.

Крім того, на відміну від пацієнтів з нормальним обміном речовин, у діабетиків ризик розвитку порушень мозкового кровообігу збільшувався з кожним роком. За результатами дослідження, кожні десять років ризик інсульту у хворих на діабет потроюється.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100