23.08.2012 03:14   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Будь-яка залежність пов'язана з розладом мозку

Будь-яка залежність пов'язана з розладом мозку

Будь-яка залежність пов'язана з мозковим розладом, а не рисою характеру або особливістю поведінки, стверджують американські наркологи, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, під час якого дійшли  висновку, що до наркотичної та алкогольної залежності можна прирівняти ігрову залежність, а також нав'язливе переїдання. З цієї причини такі стани необхідно лікувати за участю фахівців, як і будь-яку іншу хворобу.

Під час  масштабного і тривалого дослідження учені встановили, що в проблемній поведінці людини винна мозкова дисфункція. Причому, патологія в мозку зберігається, незважаючи на те, що людина вже перестала приймати наркотики або випивати.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100