06.03.2012 06:18   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Солодкі ліки ефективніше гірких

Солодкі ліки ефективніше гірких

КИЇВ. 6 березня. АМН. Солодкі ліки, в порівнянні з гіркими, ефективніші, вважають американські дослідники, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, під час якого з'ясували, що при прийомі гірких ліків, а також гірких продуктів, починає вироблятися гормон холецистокінін, а в кишечнику людини активуються спеціальні рецептори. Фахівці пояснили, що холецистокинин іноді використовується для зниження апетиту, однак ця речовина, в той же час, уповільнює процес засвоєння продуктів або ліків.

Експерти вважають, що при вживанні гірких ліків підвищується ймовірність того, що ліки просто не встигнуть засвоїтися. З солодкими медикаментами таке не станеться - їхні елементи з високою ймовірністю засвояться організмом, стверджують медики.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100