23.08.2012 06:55   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Клімат впливає на об'єм мозку

Клімат впливає на об'єм мозку

 Британські дослідники вважають, що чим далі людина живе від екватора, тим у неї більше розмір мозку, повідомляє ВВС.

Вчені провели дослідження, підчас якого вивчили об'єми мозку на різних широтах. Виявилося, що об'єм мозку у людей, що живуть на віддалених від екватора широтах, більший, ніж у тих, хто народився і виріс на екваторіальних землях. Однак, підкреслили фахівці, ці обставини не дозволяють говорити про те, що власники більшого мозку розумніші, ніж жителі екваторіальних широт.

Експерти вважають, що розміри мозку передусім зумовлені кліматичними умовами. Брак сонячного світла і тепла організм компенсує за рахунок більшого об'єму черепної коробки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100