23.08.2012 04:19   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Йогурти корисні для нервової системи

Йогурти корисні для нервової системи

 У йогуртах та інших кисломолочних продуктах містяться пробіотики, що позитивно впливають не лише  на стан шлунково-кишкового тракту, а й  нервової системи, вважають американські дослідники з університету Техасу, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, під час  якого вивчили механізм впливу пробіотиків на організм людини. Виявилося, що нейрохимічні  похідні пробіотиків можуть брати участь у механізмі доставки нейроактивних сполук, покращуючи роботу шлунково-кишкового тракту та психологічний стан людини, що позитивно впливає на нервову систему.

Експерти стверджують, що виявили зв'язок між мікрофлорою кишечника та станом нервової системи.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100