06.03.2012 10:27   |   Наука
Автор: Юліана Матусова

Тваринні волокна стануть корисними у стоматології

Тваринні волокна стануть корисними у стоматології

КИЇВ. 6 березня. АМН. Стоматологи з Німеччини та Швейцарії знайшли спосіб врятувати ясна від рецесії (опущення). Зміцнити їх можна за допомогою колагену, що міститься у коров’ячих волокнах, пишуть іноземні ЗМІ.

За результатами експерименту, зафіксувати опущенні ясна за допомогою тваринних волокон вдалося у 50% людей, які брали участь у дослідженні.

Вчені прийшли до висновків, що тваринний колаген, закріплений в якості імплантату, може бути своєрідним каркасом, який дозволить клітинам тіла самостійно прибрати пошкодження.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100