06.03.2012 22:02   |   Наука
Автор: Наталя Казакова

Пиво під час вагітності робить потомство безплідним

Пиво під час вагітності робить потомство безплідним

КИЇВ. 6 березня. АМН. Данські дослідники стверджують, що вагітні жінки, які чекають хлопчиків і хоч іноді вживають алкоголь, ризикують залишити своїх майбутніх синів без потомства, пишуть західні ЗМІ.

Вчені з Університету Орхауса провели дослідження, в ході якого вивчили дані про 12 тис. жінок, що знаходяться на 36-му тижні вагітності. Потім через 20 років, була досліджена сперма 350 синів, народжених у цих жінок.

З'ясувалося, що у чоловіків, чиї матері під час вагітності періодично дозволяли собі спиртні напої, кількість сперматозоїдів в 1 мл насінної рідини на третину менше, ніж у чоловіків, чиї матері взагалі відмовилися від спиртного під час вагітності.

Експерти рекомендують майбутнім матерям утримуватися від прийому спиртних напоїв під час вагітності і на період годування малюка грудьми, так як це може негативно позначитися на якості сперми хлопчиків надалі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100