06.03.2012 21:28   |   Наука
Автор: Дарія Шамаєва

Розсіяний склероз вилікують черв'яки - вчені

Розсіяний склероз вилікують черв'яки - вчені

КИЇВ. 6 березня. АМН. Учені з Університету Ноттінгема прийшли до висновку, що черв'яки-паразити Necator americanus можуть бути використані для лікування розсіяного склерозу. Ця хвороба атакує нервову систему, передають іноземні ЗМІ.

Присутність черв'яків в організмі людини не дозволить імунній системі активно діяти, викликаючи ураження, властиві розсіяному склерозу, пояснює професор Девід Прітчард.

Щоб протестувати потенціал незвичайної терапії, вчені зараз збирають групу добровольців, яких планують заразити 25 паразитами.

Зазначимо, що паразити Necator americanus знижують активність імунітету, але вчені спробують контролювати цей процес, щоб уникнути побічних ефектів і побороти розсіяний склероз.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100