07.03.2012 04:18   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Мобільники руйнують зубні пломби

Мобільники руйнують зубні пломби

КИЇВ. 7 березня. АМН. Вчені з іранського Університету медицини Шираз провели дослідження, в якому спостерігали за 14 піддослідними студентами, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

У результаті дослідники дійшли до висновку, що випромінювання мобільних телефонів руйнує зубні пломби і порушує роботу слинних залоз. На думку вчених, воно впливає на ртуть, що міститься в зубних "латках" - оскільки  постійне користування стільниковими телефонами призвело до збільшення кількості цієї речовини в сечі випробовуваних.

Амальгамовие пломби, в яких і міститься ртуть, самі по собі є предметом запеклих суперечок стоматологів всього світу. Одні стверджують, що вони завдають шкоди здоров'ю пацієнта, інші намагаються довести, що вони абсолютно безпечні. У будь-якому випадку, їхнє застосування незабаром збираються заборонити.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100