07.03.2012 05:40   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Позіхання - ознака товариськості

Позіхання - ознака товариськості

КИЇВ. 7 березня. АМН. Британські психологи з університету  провели наукове дослідження, щоб проаналізувати феномен "заразність" позіхання, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Були набрані групи студентів, які вивчають різні науки. Їх помістили в одну кімнату з педагогом-експериментатором, який повинен був позіхати приблизно раз на хвилину. Вчені-спостерігачі фіксували ступінь частоти позіхань у студентів, а отримані дані порівнювали з результатами проведених раніше тестів на емпатію.

Виявилося, що кількість позіхань  у студентів, що володіють такими якостями характеру, як товариськість, чуйність і доброта, більше, ніж  у егоїстыв. І що найцікавіше, майбутні гуманітарії позіхали на  частіше за своїх "технічних" колег.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100