07.03.2012 10:38   |   Наука
Автор: Наталя Казакова

Полтавським вдовам можуть виділити 600 тис грн.

Полтавським вдовам можуть виділити 600 тис грн.

КИЇВ. 7 березня. АМН. Протягом цього року полтавські вдови воїнів-інтернаціоналістів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС отримають додаткову фінансову підтримку. Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Про це заявив голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко. Він збирається винести на сесію обласної ради пропозицію про виділення 600 тис. грн для дворазових виплат вдовам воїнів-інтернаціоналістів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Удовіченко переконаний, що депутати підтримають цю пропозицію.

Наразі пенсія для вдів та матерів військовослужбовців, які загинули під час бойових дій, складає близько 1400 грн.

Як повідомляв АМН, у поточному році розмір щомісячної матеріальної допомоги сім'ям загиблих і зниклих безвісти воїнів-інтернаціоналістів та інвалідів-афганців збільшено в 4 рази, у порівнянні з минулим роком.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100