07.03.2012 20:38   |   Наука
Автор: Дарія Шамаєва

Тренування моментально спалюють жир

Тренування моментально спалюють жир

КИЇВ. 7 березня. АМН. Всього одна година витрачена на фізичні вправи, провокує зміни в генах, що дозволяють активізувати процес розкладання жиру. До такого висновку прийшли Джулієн Зірат і Ромен Баррес з Каролінського інституту, пише New Scientist.

Вчені досліджували епігенетичні зміни, що відбуваються в клітинах м'язів під час фізичних навантажень. Для цього за допомогою біопсії були зібрані зразки клітин стегнових м'язів у восьми осіб, які ведуть щодо малорухливий спосіб життя.

Біопсія проводилася до тренування і через годину після занять. Дослідження показало: кілька генів, що беруть участь у метаболізмі жирів, до тренування були метильовані. Але після занять втратили метильну групу. Подібна деметіляція допомагала генам легше виробляти протеїни. Значить, після занять вироблялося більше протеїнів, задіяних у розщепленні жиру.

Експертів здивував той факт, що подібні зміни відбуваються так швидко. Можливо, кальцій, що виробляється в м'язових клітинах під час тренування, відіграє тут не останню роль.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100