07.03.2012 23:44   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Схуднення негативно впливає на нирки

Схуднення негативно впливає на  нирки

КИЇВ. 7 березня. АМН. Вчені з Клівленда проаналізували раціон харчування і спосіб життя 11 000 людей з надмірною вагою або ожирінням, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

50% пацієнтів з хронічною хворобою нирок намагалися схуднути протягом останнього року, а 8% використовували препарати для схуднення. Деякі пацієнти дотримувалися дієти з високим вмістом білка (1,9 г / кг / день). Проте рекомендована кількість білка для пацієнтів з хронічною хворобою нирок становить 0,6-0,75 г / кг / день.

- Враховуючи отримані результати, ми не рекомендуємо пацієнтам з хронічним захворюванням нирок приймати препарати для схуднення або дотримуватися дієти з високим вмістом білка, оскільки ці чинники можуть погіршити перебіг захворювання, - пояснюють автори дослідження.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100