08.03.2012 07:29   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Пірсинг на губах може стати причиною випадіння зубів

Пірсинг на губах може стати причиною випадіння зубів

КИЇВ. 8 березня. АМН. Американські дослідники з університету штату Огайо дійшли висновку, що пірсинг на губах може стати причиною випадання зубів, повідомляє Reuters.

Вчені провели дослідження, в ході якого встановили, що пірсинг в два рази підвищує ризик запальних і атрофічних процесів в яснах. І чим довше людина носить прикрасу, тим гірше наслідки.

Фахівці пояснили, що причина полягає в тому, що кільце або стрижень постійно тиснуть на ясна і шийку зуба. В результаті цього ясна опускається, а зуб розхитується. Високий ризик втратити саме передні зуби.

Експерти рекомендують в обов'язковому порядку знімати прикраси на ніч і стежити за станом зубів і ясен. У разі негативних змін пірсингу рекомендується негайно позбутися.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100