08.03.2012 06:52   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Рак легенів можна буде визначити на одному видиху

Рак легенів можна буде визначити на одному видиху

КИЇВ. 8 березня. АМН. У США успішно закінчилися випробування унікального тесту на рак легенів, який дозволяє поставити діагноз по одному видиху. Клінічні випробування підтвердили, що дихальний тест може виявити рак легень з 83% точністю, а також може розрізняти кілька видів цього захворювання.

Таким чином, для виявлення одного з найнебезпечніших видів раку тепер достатньо лише видихнути в спеціальну трубочку, і тест виявить наявність захворювання з точністю комп'ютеризованої томографії легенів.

Раніше для цієї процедури зазвичай застосовувалося високотехнологічне сканування і біопсія.

Рак легенів є однією з найпоширеніших у світі причин смерті від онкологічних захворювань. Існуючі тести для виявлення цього захворювання дають занадто багато помилкових результатів, що змушує лікарів робити безліч найчастіше непотрібних біопсій і рентгенівських обстежень. Новий дихальний тест набагато простіший у використанні і абсолютно безпечний для паціента.

Тест виявляє хімічний результат метаболізму пухлини, який потрапляє в кров і згодом - у повітря, що видихається.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100