27.08.2012 12:51   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Вчені визначили, чим пахне смерть

Вчені визначили, чим пахне смерть

КИЇВ. 27 серпня. АМН. Доповідь про аналіз речовин, що входять до складу трупного запаху, був представлений на засіданні Американського хімічного товариства (American Chemical Society), пишуть західні ЗМІ.

Для дослідження вчені використовували свиней. Трупи тварин поміщали в спеціально створені пристрої для збору запахів, де імітувалися різні умови зберігання.

Аналіз запахів проводився кожні 6-12 годин протягом тижня.

Проаналізувавши хімічний склад запаху, що виділяється трупами тварин, дослідники створили тижневий профіль складових його речовин.

Так, у перші три дні після смерті в повітрі переважали індольні з'єднання. На третій день вчені виявили у складі трупного запаху індол і путресцин - речовину, яка утворюється при гнильному розпаді білків.

Дослідник Ден Сайкс (Dan Sykes) вважає, що дана робота допоможе створити спеціальний пристрій, за допомогою якого можна буде аналізувати хімічний склад повітря. На думку Сайкса, цей пристрій знайде застосування у криміналістиці для виявлення трупів, а також для визначення давності смерті в польових умовах.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100