10.03.2012 02:04   |   Наука
Автор: Дмитро Зезюлін

Дослідження: жінками подобається чоловіча слабкість

Дослідження: жінками подобається чоловіча слабкість

КИЇВ. 10 березня. АМН. Виявляється, представниці прекрасної статі щиро радіють, коли їхні чоловіки або партнери розповідають їм про свої емоційні проблеми, професійні невдачі або великі розчарування, пишуть іноземні ЗМІ.

Таку заяву зробили фахівці з декількох університетів Сполучених Штатів, які стверджують, що кожній жінці подібні одкровення її чоловіка приносять відчуття задоволення, оскільки представниці прекрасної статі схильні вважати, що чоловік розповість про свої проблеми тільки найближчій людині. Відповідно, чоловічі розмови про слабкості і проблеми жінки сприймають як невід'ємний атрибут ідеальних відносин.

Також жінки впевнені, що в ідеальних відносинах чоловік може завжди вгадати настрій своєї партнерки і надати їй підтримку, якщо вона засмучена.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100