10.03.2012 06:02   |   Наука
Автор: Ярослав Остафійчук

Холерики помирають найраніше - вчені

Холерики помирають найраніше - вчені

КИЇВ. 10 березня. АМН. Німецькі вчені стверджують, що холерики в середньому помирають раніше за інших. Про це повідомляють західні ЗМІ.

Науковці протягом 15 років слідкували за групою добровольців кількістю 18 тис. осіб з яскраво вираженими і встановленими психотипами. Вік добровольців був не менше 70 років. Виходячи з результатів спостережень, вчені стверджують, що холерики помирають на 4,5 роки раніше, аніж середній вік смертності. Найдовше живуть меланхоліки – на 3,2 роки довше за середній показник. Таким чином меланхоліки живуть майже на 8 років довше за холериків. Вчені поки не можуть знайти причин цього.

Як повідомляв АМН, в Австралії медики зафіксували рекордну кількість людей з підвищеним кров'яним тиском і тисячі людей, що знаходяться в групі ризику розвитку інсульту і серцевого нападу.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100