10.03.2012 07:01   |   Наука
Автор: Ярослав Остафійчук

Вчені: шпажисти частіше хворіють на атеросклероз

Вчені: шпажисти частіше хворіють на атеросклероз

КИЇВ. 10 березня. АМН. Британські вчені стверджують, що професійні шпажисти хворіють на атеросклероз частіше, аніж інші люди. Про це повідомляють британські ЗМІ.

Науковці провели дослідження, результати якого показали, що професійні шпажисти на 12% частіше хворіють на атеросклероз, ніж інші люди. Щоправда, переважно це з ними трапляється уже після виходу на пенсію та припинення спортивної діяльності, кажуть вчені.

Як повідомляв АМН, шведські вчені, стверджують, що професійні шахісти частіше потерпають від порушень центральної нервової системи, аніж інші люди.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100