10.03.2012 09:04   |   Наука
Автор: Ярослав Остафійчук

Вчені: душ двічі на день знижує імунітет майже на 30%

Вчені: душ двічі на день знижує імунітет майже на 30%

КИЇВ. 10 березня. АМН. Британські вчені стверджують, що двічі на день душ приймати шкідливо – знижується імунітет. Про це повідомляють британські ЗМІ.

Науковці стверджують, що ті, хто приймають душ двічі на день – вранці та ввечері – знижують рівень свого імунітету на 28%. Водночас, ті, хто робить це лише один раз протягом дня, збільшують рівень свого імунітету на 7-8%. Вчені не повідомили про рівень імунітету у тих, хто миється лише один раз тиждень чи рідше.

Як повідомляв АМН, британські науковці з університету Лафборо стверджують, що важкі та тривалі тренування теж знижують імунітет.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100