10.03.2012 15:03   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Глаукома більше не вважається віковим захворюванням

Глаукома більше не вважається віковим захворюванням

КИЇВ. 10 березня. АМН. Такого висновку дійшли дослідники, проаналізувавши європейську статистику захворюваності. В останні кілька років серед пацієнтів, яким ставиться цей діагноз, все більше молодих людей від 35-40 років, тоді як ще 20 років тому таке було просто немислимо, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Останнім часом глаукома почала "атакувати" і молодих людей. Втім, медики вважають, що причина захворювання, в більш ранньому, віці у генетичних мутаціях, а також загальному ослабленні організму і порушенні обміну речовин. Крім того, основою для розвитку цього захворювання медики вважають наявність інших серйозних розладів здоров'я, зокрема, цукровий діабет.

Фахівці попереджають: для хворих, які мають у своєму арсеналі діабет та інші розлади обміну речовин, повинні особливо серйозно ставитися до рекомендацій щодо навантажень на зір. І регулярно проходити медичні огляди, у тому числі - і у офтальмолога.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100