10.03.2012 15:58   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Створено вакцину від ожиріння

Створено вакцину від ожиріння

КИЇВ. 10 березня. АМН. Медичні вчені з Португалії створили вакцину, що  буде боротися з ожирінням. Як відомо, головним винуватцем ожиріння є такий гормон, як грелін. Завдяки даному гормону в людини підвищується апетит, посилюється сприйняття до запахів їжі. Саме на грелін і буде впливати новий препарат, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Як відзначають дослідники, в основі препарату - нешкідливий вірус, який несе в собі деяку кількість гормону грелін. У вірусу відсутня здатність розмножуватися, до того ж він підштовхує організм людини боротися з собою.

Під час такої боротьби в організмі виробляються спеціальні антитіла, які впливають не  на сам вірус, а й на грелін, який також в ньому присутня. Внаслідок цього боротьба відбувається не тільки з тим гормоном, що міститься у вакцині, а й з тим, який виробляється організмом самостійно. Таким чином, у людей знижується апетит, що в кінцевому підсумку призводить до зниження власної маси тіла.

Проведені на лабораторних мишах досліди продемонстрували, що після першої процедури вакцинації у тварин відбулося зниження апетиту на 18 відсотків. Всього було вироблено 3 вакцини на кожну тварину. Після цього вчені відзначили, що апетит мишей впав удвічі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100