22.08.2012 00:51   |   Наука
Автор: Дмитро Зезюлін

Дослідники: засіб від вугрового висипу може лікувати шизофренію

Дослідники: засіб від вугрового висипу може лікувати шизофренію

Лікарі були вельми здивовані, дізнавшись, що дуже дешевий антибіотик, що часто виписується підліткам для боротьби з висипом вугрів, також може стати досить ефективним засобом в боротьбі з шизофренією, пишуть ізраїльські ЗМІ.

Британські дослідники вже в наступному місяці приступлять до вивчення потенційного позитивного впливу медичного препарату "Міноціклін" на пацієнтів, які страждають від шизофренії. Передбачається, що цей антибіотик здатний вилікувати запальні процеси головного мозку, що провокують розвиток шизофренію, хворобу Альцгеймера, депресії, параної і ряд інших психічних захворювань.

Аналогічні дослідження "міноцікліну" також ведуться в Японії, Ізраїлі, Пакистаніі Бразилії, де у пацієнтів, які страждають від шизофренії, уже спостерігаються істотні поліпшення, пов'язані з уживанням цього препарату.

Нагадаємо, у країнах, що розвиваються дві третини осіб з шизофренічними порушеннями не мають доступу до спеціалізованої психіатричної допомоги. Такі дані містяться в дослідженні, опублікованому в бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100