08.03.2012 15:52   |   Наука
Автор: Анна Білоус

Ліки від холестерину небезпечні для курців

Ліки від холестерину небезпечні для курців

КИЇВ. 8 березня. АМН. Статини, які вважаються найкращим на сьогоднішній день засобом боротьби з холестерином, здатні завдати серйозної шкоди легеням любителів тютюну, пише Еurekalert.

Оскільки куріння викликає зміни в тканинах легенів, вчені з госпіталю Brigham and Women's припустили, що прийом статинів може посилювати цей стан, приводячи в кінцевому наслідку до фіброзу легенів.

Щоб довести це, вчені вивчили на комп'ютерному томографі легеневу тканину 1184 пацієнтів, третина яких вживала статини. Дослідження показало, що ліки від холестерину дійсно небезпечні для тих, хто палить, так як на 60% підвищує ризик розвитку фіброзу легенів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100