11.03.2012 19:43   |   Наука
Автор: Ярослав Остафійчук

Нікотин корисний при старечому недоумстві – вчені

Нікотин корисний при старечому недоумстві – вчені

КИЇВ. 11 березня. АМН. Американські вчені дійшли висновку, що помірні дози нікотину покращують розумові здібності людей зі старечим недоумством, повідомляє BBC.

Науковці відібрали 74 добровольці, середній вік яких склав 76 років, і розділили їх на дві групи. В усіх простежувалося вікове погіршення здатності сприймати нову інформацію. Пацієнтам з першої групи протягом 6-ти місяців щодня на тіло приліплювали пластир, у якому містилося 15 мг нікотину. Інші отримували плацебо.

Результати дослідження показали, що добровольці, які отримували нікотин, покращили швидкість реакції та результати у тестах на запам’ятовування. Довгострокова пам’ять таких пацієнтів на 46% наблизилася до норми для такого віку. Розумовий стан тих, хто отримував плацебо лише погіршився.

Вчені припускають, що у старих людей зменшується кількість нікотинових рецепторів у головному мозку, внаслідок чого і знижується розумовий рівень.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100