13.03.2012 21:31   |   Наука
Автор: Дарія Шамаєва

Вчені винайшли гіпоалергенні яйця

Вчені винайшли гіпоалергенні яйця

КИЇВ. 13 березня. АМН. Фахівці Дікінского університету стверджують: реально отримати гіпоалергенні яйця, якщо "вимкнути" алергени в самому яйці. Тоді з нього вилупиться курка, що несе гіпоалергенні яйця, пишуть західні ЗМІ.

Це дозволить особам з алергією на яєчний білок, нормально їсти яйця. Для дітей подібна алергічна реакція може закінчитися смертю. До речі, в деяких вакцинах теж містяться сліди яєчного білка. За словами вчених, якщо їх робота буде виконана, нові яйця з'являться на прилавках в найближчі 5-10 років.

Дана методика дає можливість залишити ДНК курки в незмінному вигляді. Тобто, це не генетично модифіковані кури. Мова йде тільки про зміну протеїнів у білку. Відповідний проект вже запущений. Він повинен тривати три роки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100