14.03.2012 08:46   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Мозок брехунів працює по-іншому

Мозок брехунів працює по-іншому

КИЇВ. 14 березня. АМН. Мозок брехунів працює інакше, ніж у людей, які говорять правду. Хронічні брехуни легко обдурять не лише оточуючих, але навіть і детектор брехні, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені вивчили мозок людей, які говорять правду, і тих, хто звик обманювати. Виявляється, людському мозку набагато легше, коли людина говорить правду. Якщо людина бреше, то активізується робота в префронтальноій корі. Брехня викликає додатковий когнітивний (обробляє інформацію) контроль і гальмування процесів озвучування.

Однак дослідним шляхом доведено, що мозок людини звикає до брехні, пристосовується, і з часом реакція мозку на брехню зникає. Людина сама перестає відчувати межу між правдою і брехнею, тому й звикає озвучувати неправду, що дасть при необхідності йому можливість обійти навіть детектор брехні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100