14.03.2012 09:46   |   Наука
Автор: Юліана Матусова

Рослина із Амазонки може замінити найсильніше обезболююче

Рослина із Амазонки може замінити найсильніше обезболююче

КИЇВ. 14 березня. АМН. Рідкісна рослина із Амазонки - Acmella oleracea - може стати замінником найсильніших обезболюючих засобів, повідомляють західні ЗМІ.

Завдяки натуральності цієї рослини її можуть приймати навіть діти. Протестувавши рослину, вчені з Британії встановили, що використовуючи її екстракти, можна отримати гель, який блокує больові рецептори в нервових закінченнях.

Первинні дослідження показали, що гель знімає біль, викликаний видаленням зубу. Окрім цього, він працює краще і довше від звичайних обезболюючих і не має побічних ефектів. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100