14.03.2012 10:00   |   Наука
Автор: Юліана Матусова

Побічні ефекти від хіміотерапії можна буде знизити

Побічні ефекти від хіміотерапії можна буде знизити

КИЇВ. 14 березня. АМН. Знайдено молекулу, котра дозволить створити протиракові препарати, які не шкодять здоровим тканинам, а значить, не матимуть побічних ефектів. Про це повідомили американські вчені.

Дана молекула відома як носій, адже вона спроможна доставляти протиракові і антивірусні препарати прямо в клітину. Теоретично, вчені планують розробити протираковий засіб, що буде розпізнаватися цим носієм.

Завдяки тому, що ліки будуть діяти саме на конкретні хворі клітини, підвищиться ефективність лікування. Тим самим, можна буде знизити дозування препаратів, що виключить наявність побічних ефектів, які зазвичай, бувають після хіміотерапії.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно американські вчені розробили вакцину від раку грудей з використанням власних клітин пацієнта.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100