08.03.2012 13:46   |   Наука
Автор: Дарія Шамаєва

Вчені виростили штучні вени

Вчені виростили штучні вени

КИЇВ. 8 березня. АМН. Учені з Кембриджського університету навчилися вирощувати повноцінні кровоносні судини з клітин шкіри людини, повідомляють західні ЗМІ.

Штучні вени максимально схожі на справжні. Вони теж складаються з трьох шарів – ендотелію, шару гладкої мускулатури і зовнішньої мембрани. Дослідники стверджують, що винахід дозволить значно знизити ризики при кардіохірургічних операціях та використанні штучної нирки.

Вчені також збираються вирощувати штучні артерії, вводячи у серце хворого стовбурові клітини, які здатні розвиватися у клітини судинної стінки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100