08.03.2012 16:46   |   Наука
Автор: Анна Білоус

Хвороба Альцгеймера лікується світлом

Хвороба Альцгеймера лікується світлом

КИЇВ. 8 березня. АМН. Учені з'ясували, що синьо-зелене світло має терапевтичний ефект для пацієнтів, які страждають на хворобу Альцгеймера.  Такі висновки досліджень оприлюднили автори нової методики в науковому журналі Western Journal of Nursing Research.


У пацієнтів, які пройшли курс  такої світлотерапії, поліпшився загальний стан, хворі стали уважнішими, їм вдавалося краще формулювати свої думки за допомогою слів. Крім того, у людей поліпшилася  пам»ять, здатність до розпізнавання та координація рухів. Поліпшення стану науковці фіксували також у пацієнтів щодо яких застосовували терапію червоним світлом. Утім, вони визнають, що ефект від синьо-зеленого набагато ліпший.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100