12.03.2012 05:58   |   Наука
Автор: Анна Білоус

Використання навушників небезпечно для пішоходів

Використання навушників небезпечно для пішоходів

КИЇВ. 12 березня. АМН. Згідно з новим дослідженням, пішоходи, які використовують навушники під час пересування вулицями з пожвавленим рухом, серйозно ризикують. Про це заявив автор відповідного дослідження доктор Річард Ліхенштейн, ад'юнкт-професор педіатрії в університеті штату Меріленд.

Він і його колеги виявили, що більшість нещасних випадків у міських округах відбуваються з молодими людьми. І саме в той час, коли вони слухають музику через навушники або спілкуються по телефону. Ліхенштейн заявив, що поштовхом для його дослідження слугував трагічний випадок з підлітком, який помер перетинаючи залізницю. Стверджувалося, що хлопчик був у навушниках і не чув наближення потягу, попри застережливі сигнали. При подальшому розслідуванні учений виявив подібні приклади і в інших державах.

"Як лікар з надзвичайних ситуацій у педіатрії, я зацікавлений у безпеці і запобіганні трагічним випадкам, як мінімум, можна попередити батьків підлітків і молодих людей про потенційний ризик ходіння в навушниках, у місцях, де рухаються транспортні засоби", - сказав він. Як використовувати навушники, щоб це було безпечно для пішоходів, учені поки що не знають. Обіцяють, що це стане темою наступного дослідження.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100