03.03.2012 10:13   |   Наука
Автор: Тетяна Ганницька

Уряд США з'ясувавав, що 25% американців - мають проблеми з головою

Уряд США з'ясувавав, що 25% американців - мають проблеми з головою

КИЇВ. 3 березня. АМН. Не менше 5% дорослого населення США страждають на серйозні психічні захворювання, а близько 20% американців щороку відчувають один з різновидів психічних розладів. Про це повідомляє Washington Post з посиланням на доповідь уряду.

Згідно зі щорічним національним дослідженням про використання лікарських препаратів, до подібних захворювань найбільше схильні жінки, молодь, безробітні та люди з низьким заробітком. Алкогольна й наркотична залежність у людей з психічними розладами зустрічається вдвічі частіше, ніж у психічно здорових людей.

Дослідження засвідчує, що щорічно лікування отримують менше половини населення з легкими розладами психіки і лише 60% американців, які страждають серйозними психічними захворюваннями.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100