08.03.2012 19:04   |   Наука
Автор: Ольга Завгородня

Вино підвищує сексуальність у жінок

Вино підвищує сексуальність у жінок

КИЇВ. 8 березня. АМН. Червоне вино здатне підвищувати лібідо у жінок. Такі результати досліджень оприлюднили італійські вчені, пишуть західні ЗМІ.

Вчені провели експеримент, в якому брали участь 800 жінок у віці від 18 до 50 років. Виявилося, що щоденне вживання однієї склянки (150-200 мл) червоного вина значно посилює жіночу сексуальність. У цьому напої містяться речовини, що сприяють поліпшенню кровотоку в жіночих статевих органах.

Вчені відзначають, що жінкам, що випивають в день не більше 1 склянки червоного вина, набагато рідше доводиться стикатися з відсутністю сексуального бажання.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100