05.09.2018 10:40   |   Публікації

Пропонована депутатами монополізація аптечного ринку буде "викручувати руки" фармацевтам

Пропонована депутатами монополізація аптечного ринку буде "викручувати руки" фармацевтам

КИЇВ. 5 вересня. АМН. "Аптечний" законопроект Ірини Сисоєнко №8591, у разі прийняття, призведе до масового скорочення аптечних установ у країні і до значного зростання цін на ліки. Про це пише "Кореспондент".

Відзначається також, що набір запропонованих депутатом ініціатив передбачає монополізацію аптечного ринку.

"Одіозні норми, які, як бачимо, приведуть до монополізації аптечного ринку.

Механізм монополізації аптечного ринку буде виглядати так: домінування виробників і постачальників. Справа в тому, що зараз аптечні мережі жорстко конкурують між собою, але при цьому вони через свої розміри можуть активно і результативно торгуватися з виробниками і постачальниками з приводу цін і умов поставок медикаментів. Як тільки мережі, на догоду новому законопроекту, зруйнують, на ринку наступить хаос: поодинокі гравці матимуть слабкі позиції, їм виробники і постачальники будуть без особливих труднощів "викручувати руки".

Ціни (на ліки - ред.) будуть рости, асортимент - звужуватися. І те, і інше є наслідком диктату постачальників і виробників", - зазначає видання.

Однопартійці Сисоєнко не вірять в благі наміри її "аптечного закону".

Також нагадаємо, що понад 40% українців вважають кількість наявних аптек недостатньою.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100